Дитяча настільна гра Хокей Дитячий настільний Хокей повітряний 2574-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча настільна гра Хокей Дитячий настільний Хокей повітряний 2574-1

Настільна гра Хокей 2574-1 для майбутніх хокеїстів та їхніх друзів. Комплект містить поле для гри. Ця гра допоможе розвинути дитині дрібну моторику, логічне мислення, а також вивчити базові правила гри в хокей.
Характеристики:
- Тип: настільна гра хокей
- Тип: на ніжках
- Вік: від 5 років
- Матеріал: пластик, дерево
- Кількість гравців: 2
- Розміри берегів: 67х35 см
- Розміри упакування: 71х38,5х7,5 см
- Паковання: картонна коробка
- Колір: різні кольори
Весь каталог настільних спортивних ігор ви можете подивитися, натиснувши ↓

Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільний хокей |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 165 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 710 мм |
| Ширина упакування | 400 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Настільний хокей | |
| Настільний хокей | Настільний хокей |
| Дитячий настільний хокей | |
| Дитячий настільний хокей | Дитячий настільний хокей |
- Ціна: 1 513 ₴




