Дитяча настільна гра Хокей Дитячий настільний Хокей повітряний аеро-хокей A0033
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча гра Хокей Дитячий підлоговий Хокей повітряний аеро-хокей A0033

Аерохокей — захоплива настільна гра для всієї родини. Міцний дерев'яний стіл на ніжках забезпечує стійкість, а повітряний потік дає змогу шайбі легко та швидко ковзати ігровим полем. Оптимальні розміри роблять цей аерохокей чудовим вибором для дому та дружніх змагань.
Характеристики:
- на ніжках
- 103-52-в64,5см
- поле 100-49 см
- 2 ручки
- шайба
- от сети
• Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення й настроювання екрана.
Весь каталог настільних спортивних ігор ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Аерохокей |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1030 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 645 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 510 мм |
| Ширина упакування | 920 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Настільний хокей | |
| Настільний хокей | Настільний хокей |
| Дитячий настільний хокей | |
| Дитячий настільний хокей | Дитячий настільний хокей |
- Ціна: 1 999 ₴




