Дитяча підлогова гра Хокей ZC 3003+2 Дитячий підлоговий Хокей повітряний аеро-хокей

1 699 ₴
1 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZC 3003+2
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Дитяча підлогова гра Хокей ZC 3003+2 Дитячий підлоговий Хокей повітряний аеро-хокей
Аерохокей — неймовірно захоплива настільна гра, яка досить популярна серед дітей і дорослих. Power Hockey ZC 3003+2 перенесе дитину в цікавий світ повітряного хокею!
Стіл невеликих розмірів можна встановити вдома. Так, дитина влаштовуватиме змагання з друзями або з батьками, не виходячи зі своєї кімнати, розвиваючи водночас здоровий дух суперництва, тренуючи дрібну моторику рук, координацію та інші позитивні навички.
Іграшка являє собою стіл на ніжках із вмонтованим вентилятором, який спрямовує потоки повітря в отвори, зроблені в ігровому полі хокею. Це підвищує швидкість поач і сприяє легкому пересуванню шайби полем. З двох сторін столу для кожного гравця встановлені лічильники, за допомогою яких підводитиметься підрахунок забитих шайб. Працює від мережі
Переваги:
- Все, що необхідно для перемоги — це вміло керувати гравцями за допомогою ручок і забивати шайби.
- Гра виробляє швидкість реакції, влучність і точність рухів.
- Завдяки міцному та якісному матеріалу, гра слугуватиме вам дуже довго.
- З настільною грою Хокей можна не тільки добре провести час, а ще й розвинути швидкість реакції та логіку!
Весь каталог настільних спортивних ігор ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Аерохокей |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Висота | 490 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Настільний хокей | |
| Настільний хокей | Настільний хокей |
| Дитячий настільний хокей | |
| Дитячий настільний хокей | Дитячий настільний хокей |
- Ціна: 1 599 ₴





