Дитяча настільна гра 2 в 1 Футбол-хокей Дитячий настільний футбол-хокей на штангах 2400

1 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2400
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча настільна гра 2 в 1 Футбол-хокей Дитячий настільний футбол-хокей на штангах 2400
Класичний футбол на штангах у дерев'яному світлому, компактному корпусі на ніжках. Обладнаний шкалою для ведення рахунку. Ідеальна іграшка для дітей, яким набридли стандартні настільні бродилки. Може розважити як пару друзів, так і компанію діточок, які люблять активні ігри.

Характеристики:
- Вік від 5 років
- У комплекті — шкала ведення рахунку, м'яч 2 шт.;
- Розмір футбольного поля становить — 60,5-51 см;
- Розміри іграшки — 60,5-51-в10 см;
- Паковання — коробка;
- Розміри коробки — 61-30-6,5см
- Матеріал — дерево, пластик.
Весь каталог настільних спортивних ігор ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільний футбол |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір ігрового поля | Синій |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 100 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Настільний футбол | |
| Настільний футбол | Настільний футбол |
| Настільний футбол на штангах | |
| Настільний футбол на штангах | Настільний футбол на штангах |
- Ціна: 1 299 ₴







