Дитяча настільна гра Хокей Дитячий настільний Хокей повітряний аеро-хокей 2554
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча настільна гра Хокей Дитячий настільний Хокей повітряний аеро-хокей 2554

Захоплива спортивна гра, яка сподобається не лише дітям, а й дорослим! Аерохокей має ігрове поле невеликих розмірів, яке можна розмістити будь-де. До комплекту входить блок живлення з вентилятором, що спрямовує потоки повітря на ігрову ділянку. Це дає змогу шайбе легко та швидко пересуватися. Також ви знайдете два біти та ворота з лічильниками, які допоможуть вести рахунок гри.
Особливості:
- настільна спортивна гра;
- вбудований вентилятор, що спрямовує потоки повітря в отвори на ігровому полі;
- блок живлення працює від 6 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- розмір ігрового поля становить 70х38х9.5 см;
- ігрове поле виготовлене з дерева.
Комплектація
- ігрове поле;
- 2 шайби;
- 2 бита;
- блок живлення.
Весь каталог настільних спортивних ігор ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Аерохокей |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 95 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 695 мм |
| Ширина упакування | 380 мм |
| Висота упаковки | 105 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Настільний хокей | |
| Настільний хокей | Настільний хокей |
| Дитячий настільний хокей | |
| Дитячий настільний хокей | Дитячий настільний хокей |
- Ціна: 1 299 ₴




