Дитяча настільна гра Хокей 20328 Дитячий настільний Хокей повітряний аеро-хокей
Дитяча настільна гра Хокей 20328 Дитячий настільний Хокей повітряний аеро-хокей
Аерохокей (повітряний хокей) зі шкалою ведення лічби— це ігрове поле з безліччю отворів, які пропускають потоки повітря, створені вмонтованим у його корпус вентилятором. Ця функція сприяє легкій грі та швидкісному пересуванню шайби полем.
Суть цієї гри та ж, що й у звичайного хокея — потрібно намагатися шайбу в ворота супротивника і водночас не забувати про захист своїх. Головна відмінність — у настільному хокеї замість ключок використовуються невеликі біти, які рухаються ігровим полем. Два механічні джойстики, шайба та ворота. Завдання — загнати шайбу в чужу сітку.

Переваги:
Гра виготовлена з дерева- Все, що необхідно для перемоги — це вміло керувати гравцями за допомогою ручок і забивати шайби.
- Гра виробляє швидкість реакції, влучність і точність рухів.
- Завдяки міцному та якісному матеріалу, гра слугуватиме вам дуже довго.
- З настільною грою Хокей можна не тільки добре провести час, а ще й розвинути швидкість реакції та логіку!

Характеристики
- Для ведення рахунку передбачений спеціальний циферблат за кожними воротами.
- Аерохокей працює від 6 батарейок АА (не в комплекті).
- Розмір ігрового поля в зібраному стані: 78 х 32см
- Розмір у коробці: 72 х 41 х 10,5 см

Весь каталог настільних спортивних ігор ви можете подивитися, натиснувши ↓
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ У НАС:
- ШВИДКА ДОСТАВКА у Ваше місто Новою Поштою (1-2 дні);
- МИ НЕ ВИМАГАЄМО ПЕРЕДОПЛАТИ! Оплата проводиться під час отримання й огляду товару на пошті!
- РЕАЛЬНІ ФОТОГРАФІЇ.
- МИ ВІДКРИТИ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ та з радістю відповімо на всі ваші запитання
— ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН товару упродовж 14 днів.
Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Основні | |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тип | Аерохокей |
| Стан | Новий |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 410 мм |
| Довжина упаковки | 720 мм |
| Висота упаковки | 105 мм |
| Настільний хокей | |
| Настільний хокей | Настільний хокей |
| Дитячий настільний хокей | |
| Дитячий настільний хокей | Дитячий настільний хокей |
- Ціна: 1 899 ₴






