Дитяча музична іграшка 775-19 барабанна установка зі стільчиком

947 ₴
- В наявності
- Код: 136508
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Дитяча музична іграшка 775-19 барабанна установка зі стільчиком

Починаючі музиканти будуть у захваті: справжня барабанна установка у зменшеній версії! Вона точно повторює всі елементи справжнього аналога: чуттєва пластикова мембрана, 2 зручні палички для гри та зручний стілець для маленького музиканта. Легко збірна конструкція дозволить швидко зібрати барабани у єдину музичну конструкцію. Компактні розміри дозволять розмістити музичний інструмент будь-де: в дитячій кімнаті, гаражі або на майданчику біля дома. Барабан сприятиме розвитку відчуття ритму та значно розвинути музикальні здібності дитини.
Особливості:
- добре опрацьований дизайн іграшки;
- чуттєва пластикова мембрана;
- 2 палички для гри;
- стілець;
- легко збірна конструкція;
- розміри установки у зібраному вигляді: 69х27х58 см.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Колір на вибір: (натискай на картинку для переходу)
![]() |
![]() |
Весь каталог музичних інструментів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Барабан |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 580 мм |
| Дитяча музична розвивальна іграшка | |
| Дитяча музична розвивальна іграшка | Дитяча музична розвивальна іграшка |
- Ціна: 947 ₴




