Дитяча музична іграшка XBL 773-16 барабанна установка зі стільчиком Блакитний

1 161 ₴
- В наявності
- Код: 187598
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча музична іграшка XBL 773-16 барабанна установка зі стільчиком Блакитний

Стильна барабанна установка створена для маленьких музикантів, які мріють спробувати себе у ролі справжнього барабанщика!
Набір має сучасний дизайн та складається з кількох барабанів, тарілок та педалі — усе, як у дорослих інструментів, але в легкому й зручному дитячому форматі.
Гра на такій установці допомагає розвивати почуття ритму, координацію рухів, слух і творче мислення.
Особливості:
- 5 барабанів;
- тарілка, педаль, палички;
- стільчик;
- діаметри барабанів: 35 см, 20 см, 16 см та 12 см;
- розмір у зібраному варіанті: 63.5х58х34 см.
Колір на вибір: (натискай на картинку для переходу)
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог музичних інструментів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Барабан |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 635 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 580 мм |
| Дитячі барабани | |
| Дитячі барабани | Дитячі барабани |
- Ціна: 1 161 ₴







