Дитяча прогулянкова коляска - книжка з регульованою спинкою Adamex Tino з дощовиком та москітною сіткою Сірий

4 589 ₴
- В наявності
- Код: 681642
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дитяча прогулянкова коляска - книжка з регульованою спинкою Adamex Tino з дощовиком та москітною сіткою Сірий»
Безплатна доставка по Україні
Дитяча прогулянкова коляска - книжка з регульованою спинкою Adamex Tino з дощовиком та москітною сіткою Сірий

Прогулянкова коляска Adamex Tino — це зручна та легка модель для дітей від 6 місяців до 4-5 років (до 22 кг). Коляска підходить для прогулянок на свіжому повітрі в будь-яку пору року завдяки розширеній комплектації, яка включає чохол на ніжки, дощовик та москітну сітку.
Невелика вага коляски (близько 7 кг) та можливість швидко і компактно її скласти дозволяють брати її з собою у будь-які тривалі подорожі.
Ручка коляски Tino покрита м’якою та приємною екошкірою. По центру розташована система складання коляски. Просто активуйте її та відпустіть ручку — коляска автоматично компактно складеться. Додатково в комплект входить чохол для перенесення коляски, ви зможете легко перетворити свою коляску на невелику сумку.
Капюшон чудово захищає пасажира від вітру, снігу або яскравого сонця. Оглядове віконце зручно розташоване та дозволяє спостерігати за малюком під час руху. На задній частині капюшона виробник передбачив кишеньку для дрібниць, а також велику секцію для вентиляції на блискавці.
Зручна ремінна система дозволяє розкласти спинку під потрібним кутом до 175°. Підніжку можна підняти вгору або опустити вниз. Навіть тривалі прогулянки не завдадуть малюкові незручностей, оскільки спальне місце з піднятою підніжкою просторе та довге.
Педаль гальма розташована по центру задньої перекладини. Міцні колеса з PU-піни дозволяють колясці безшумно їхати по будь-якій поверхні. Передні колеса — поворотні, з можливістю блокування для руху прямо. Крім того, Tino оснащена 5-точковими ременями безпеки з м’якими накладками, тримачем для пляшки та містким кошиком.
Характеристики:
- Тип: Коляска для прогулянок
- Вік: від 6 місяців
- Допустиме навантаження (кг): від 0 до 22
- Матеріал: текстиль із захистом UV50+
- Колеса: Eva
- Регулювання нахилу спинки: Так
- Розмір в розкладеному вигляді: 83 х 50 х 102 см
- Розмір в складеному вигляді: 33 х 50 х 61 см
- Вага, кг: 7

• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Спинка сидіння плавно регулюється за допомогою ремінного механізма

5-точкові ремені безпеки з м'якими накладками надійно утримають дитину на місці

Кошик для покупок розташований в нижній частині коляски, максимальне навантаження 3 кг

Колір на вибір (натискай на картинку для переходу):
![]() |
![]() |
![]() |
Весь каталог дитячих колясок ви можете подивитися, натиснувши ↓

Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Колір | Сірий |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Ширина передньої і задньої осі | Різна |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Комплектація коляски | Антимоскітна сітка, Дощовик, Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 50 см |
| Довжина | 83 см |
| Висота | 102 см |
| Вага | 7 кг |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 50 см |
| Довжина у складеному вигляді | 61 см |
| Висота в складеному вигляді | 33 см |
| Додаткові характеристики | |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Дитяча коляска | |
| Дитяча коляска | Дитяча коляска |
| Коляска дитяча прогулянкова | |
| Коляска дитяча прогулянкова | Коляска дитяча прогулянкова |
| Прогулянкові коляски | |
| Прогулянкові коляски | Прогулянкові коляски |
- Ціна: 4 589 ₴














