Дитяча універсальна коляска-трансформер 2 в 1 Adamex Mobi Air Thermo New ECO SA-29 з дощовиком та москітною сіткою Зелений

26 299 ₴
- В наявності
- Код: 681687
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дитяча універсальна коляска-трансформер 2 в 1 Adamex Mobi Air Thermo New ECO SA-29 з дощовиком та москітною сіткою Зелений»
Безкоштовна доставка по Україні
Дитяча універсальна коляска-трансформер 2 в 1 Adamex Mobi Air Thermo New ECO SA-29 з дощовиком та москітною сіткою Зелений
Універсальна коляска Adamex MOBI у комплектації 2 в 1 із суперлегкою люлькою і гарною амортизацією, вдале рішення для приємних прогулянок у будь-яку погоду.
Люлька виготовлена з новітнього матеріалу — піоцелан (piocelan), це інноваційне поєднання поліетиленових речовин, яке забезпечує колисці виняткову легкість, стійкість і міцність. Схожий матеріал використовується під час виготовлення захисних шоломів мотоциклістів. З усіма комплектуючими та тканинами вага люльки всього лише 3,7 кг. Піоцелан не накопичує статичну електрику, тому він не притягує пил.
Спальний і прогулянковий блок
Люлька Adamex MOBI використовується від народження до приблизно пів року. Великий капюшон захистить від негоди, а вентиляція на дні забезпечить циркуляцію повітря всередині. Уся внутрішня оббивка з бавовни, знімається для прання та догляду. Передбачений кокосовий матрац у знімному чохлі. Тепла накидка на ніжки кріпиться за допомогою блискавки, у верхній частині накидки передбачений закот від вітру та оглядове силіконове віконце.
У коляски щільний капюшон, який захищає дитину від УФ-променів. Обладнаний додатковим козирком і секцією розширення з вентиляційним сітчастим віконцем, закритим тканим клапаном.
Прогулянковий блок виготовлений як гама з регулюванням нахилу спинки в декількох положеннях, включно з горизонтальним. Підніжка регулюється й обтягнута щільною тканиною. Чудова система захисту дитини — це п'ятиточкові ремені безпеки та бампер.
Шасі
Стійка рама коляски Adamex MOBI виготовлена з міцного та полегшеного алюмінію, вагою — 5,9 кг. Коляску легко скласти однією рукою разом із прогулянковим блоком.
Добрі ходові якості досягаються завдяки амортизації рами та маневровості передніх поворотних коліс із фіксатором у прямому положенні. Задні колеса збільшеного діаметра дають змогу із легкістю проїжджати складні дорожні ділянки. Непробивні гелеві колеса, чудово амортизують і не бояться проколів. Внизу шасі розташована зручна педаль гальма, вона не забруднює взуття.
У комплекті з Adamex MOBI 2 в 1 ви отримаєте силіконовий дощовик, москітну сітку та сумку на раму коляски.
Характеристики моделі:
- Виробник: Adamex
- Перекидна ручка: Немає
- Регульована підніжка: Так
- Горизонтальне положення спинки: Так
- Кількість блоків: 2
- Діаметр передніх коліс, см: 25.4
- Регулювання ручки за висотою: Так
- Гальмо: Центральне ножне гальмо на задні колеса
- Знімна трубка: Так
- Знімний бампер: Так
- Діаметр задніх коліс, см: 30.48
- Встановлення прогулянкового блока та обличчям до мами та за ходом руху: Так
- Автокрісло: З можливістю встановлення
- Чохол накидка на ніжки: Так
- Тип: Універсальні коляски 2 в 1
- Ремені безпеки: 5-точкові
- Багажний кошик: Так
- Вік: від народження до 3 років
- Сезон: Всесезонний
- Особливості: Модульна система
- Вага рами, кг: 5.9
- Ширина шасі: 57.5
- Комплектація: Сумка для мами Дощовик Москітна сітка Рукавички для коляски Пеленатор Плечовий ремінь
- Тип задніх коліс: Не поворотні
- Амортизація: Так
- Довжина люльки, см: 72
- Ширина колиски, см: 31
- Вага прогулянкового блока, кг: 4.3
- Вага коліс, кг: 2.8
- Глибина люльки, см: 20
- Вага колиски, кг: 3.7
- Розміри коляски: У розкладеному вигляді (ДхШхВ): 102 х 57.5 х 120 см В складеному вигляді (ДхШхВ): 83 х 57.5 х 31 см Розміри люльки (ДхШхВ): 72 х 31 х30 х 3 см
- Знімні колеса: Так
- Кількість коліс: 4
- Конструкція: Книга
- Країна-виробник товару: Польща
- Країна бренда реєстрації: Польща
- Вага коляски, кг: 12.4

• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Універсальна коляска 2в1: з коляски-люльки легко трансформується в прогулянкову коляску

Суперлегка термолюлька. Виготовлена з піоцетану, який забезпечує чудову термо- і звукоізоляцію, і водночас має найменшу вагу — 3.7 кг

Розстібний чохол дає змогу отримати швидкий доступ до дитини без потреби знімати чохол повністю.

До комплекту входить теплий чохол на ніжки

Колір на вибір (натискай на картинку для переходу):
Весь каталог дитячих колясок ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип коляски | Коляска-трансформер |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 17 кг |
| Колір | Зелений |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Матеріал коліс | EVA |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Ширина передньої і задньої осі | Різна |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Комплектація коляски | Антимоскітна сітка, Дощовик, Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок, Прогулянковий блок, Рукавиці, Підсклянник, Сумка для дитячих речей |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 57.5 см |
| Довжина | 102 см |
| Висота | 120 см |
| Вага | 13 кг |
| Довжина спального місця | 72 см |
| Ширина спального місця | 31 см |
| Глибина сидіння | 20 см |
| Діаметр передніх коліс | 25.4 см |
| Діаметр задніх коліс | 30.4 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 83 см |
| Висота в складеному вигляді | 31 см |
| Додаткові характеристики | |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Вага люльки | 3.8 кг |
| Вага прогулянкового блоку | 4.5 кг |
| Вага шасі з колесами | 5.7 кг |
| Дитяча коляска | |
| Дитяча коляска | Дитяча коляска |
| Дитяча коляска універсальна | |
| Дитяча коляска універсальна | Дитяча коляска універсальна |
| Коляска дитяча універсальна | |
| Коляска дитяча універсальна | Коляска дитяча універсальна |
- Ціна: 26 299 ₴













