Дитячий електро мотоцикл триколісний на акумуляторі з пультом радіокерування Bambi M 4840 для дітей 3-8 років Червоний

5 126 ₴
- В наявності
- Код: M 4840ALR-3
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Дитячий електро мотоцикл триколісний на акумуляторі з пультом радіокерування Bambi M 4840 для дітей 3-8 років Червоний

Дитячий мотоцикл M 4840ALR - поєднує в собі реалістичний дизайн, комфорт і функціональність, завдяки чому відразу привертає увагу дітей, він виглядає ефектно і сучасно, тому стане чудовим подарунком для дитини, яка мріє про власний байк.
Дитячий мотоцикл M 4840ALR оснащений трьома колесами, що забезпечує високу стійкість навіть для водіїв-початківців, а надувні гумові колеса роблять поїздку м'якшою і плавнішою, допомагаючи легше долати невеликі нерівності на дорозі.
Дитячий мотоцикл M 4840ALR комплектується пультом управління, що дозволяє батькам катати малюків, також він доповнений передніми фарами, що світяться, і функціональною магнітолою, що робить кожну поїздку ще більш захоплюючою і реалістичною, створюючи атмосферу справжнього драйву.
Характеристики дитячого мотоцикла M 4840ALR:
- Шкіряне сидіння
- Надувні гумові колеса
- Розмір колеса – 28 см
- Два мотори 2х25W / 6V / RPM17000
- Акумулятор 6V/7AH
- Індикатор заряду батареї
- Час на зарядку – 10-12 годин
- Зарядка 6V/1000mA, штекер круглий одинарний
- Старт – кнопка, педаль
- Максимальна швидкість – до 5 км/год
- Перемикач напрямку руху вперед-назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари
- Музика, звук при старті, регулювання гучності
- Панель: MP3, USB роз'єм, SD
- Пульт дистанційного управління
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Максимальне навантаження – до 30 кг
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Три колеса для стійкості
Управління здійснюється за допомогою керма або пультом дистанційного керування
Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари
Колір на вибір (натискай на картинку для переходу):
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Червоний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 97 см |
| Ширина | 51 см |
| Висота | 66 см |
| Вага | 12.6 кг |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Зарядний пристрій | Так |
| Дитячий електро-мотоцикл | |
| Дитячий електро-мотоцикл | Дитячий електро-мотоцикл |
| Мотоцикл для дітей | |
| Мотоцикл для дітей | Мотоцикл для дітей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
- Ціна: 5 126 ₴













