Дитячий електро мотоцикл триколісний на акумуляторі з пультом радіокерування Bambi M 6298 для дітей 3-8 років Білий
Дитячий електро мотоцикл триколісний на акумуляторі з пультом радіокерування Bambi M 6298 для дітей 3-8 років Білий

Дитячий мотоцикл M 6298BR - це стильна та яскрава модель, виконана у вигляді справжнього скутера, яка обов'язково приверне увагу дитини та подарує масу радісних емоцій під час катання. Дитячий мотоцикл працює від акумулятора і рухається педаллю газу, завдяки чому малюк легко зможе відчути себе справжнім водієм і самостійно керувати своєю першою технікою.
Мотоцикл для дітей M 6298BR має три колеса, які забезпечують відмінну стійкість, тому дитина почуватиметься впевнено та безпечно під час руху, а продумана конструкція робить поїздки комфортними та приємними. Ця модель оснащена світловими та звуковими ефектами, які роблять гру ще більш захоплюючою та реалістичною.
Дитячий скутер M 6298BR обладнаний зручним сидінням зі спинкою, яке допомагає дитині сидіти правильно і не втомлюватися під час катання, дитячий скутер комплектується пультом керування, завдяки якому дорослі можуть контролювати рух та при необхідності самостійно катати малюка, що особливо зручно для найменших дітей.
Характеристики дитячого мотоцикла M 6298BR:
- Мотор 25W/6V
- Акумулятор 6V/4,5AH
- Час на зарядку – 8-10 годин
- Зарядний пристрій 6V/700mA, індикатор заряджання
- Старт – тумблер, педаль газу
- Максимальна швидкість – до 5 км/год
- Рухи вперед-назад
- Світлові та звукові ефекти, світяться фари, музика
- Панель: MP3, USB, TF
- Комфортне сидіння
- Матеріал коліс: пластик
- Пульт керування
- Корпус із міцного пластику
- Максимальна вантажопідйомність – до 25 кг
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Три колеса для стійкості
Управління здійснюється за допомогою керма або пультом дистанційного керування
Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари
Колір на вибір (натискай на картинку для переходу):
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Зарядний пристрій | Так |
| Дитячий електро-мотоцикл | |
| Дитячий електро-мотоцикл | Дитячий електро-мотоцикл |
| Мотоцикл для дітей | |
| Мотоцикл для дітей | Мотоцикл для дітей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
- Ціна: 3 308 ₴







