Дитяча настільна гра Хокей Дитячий настільний Хокей повітряний аеро-хокей 20468E
Дитяча настільна гра Хокей Дитячий настільний Хокей повітряний аеро-хокей 20468E
Дитячий настільний хокей 20468E, повітряний — має надійну та стійку конструкцію, він виготовлений із міцних і якісних матеріалів, такий хокей — це чудовий спосіб весело та цікаво провести час у колі сім'ї або друзів, ця модель підійде як дітям, так і дорослим. Аерохокей 20468E стане чудовим придбанням для вашого малюка, граючи в такій хокей дитина зможе поліпшити моторику рук, швидкість реакції, кмітливість, спритність і координацію рухів.
Настільний хокей 20468E має вмонтований у корпус столика вентилятор, який працює від мережі, він спрямовує потік повітря через отвори в ігровому полі, це зменшує тертя шайби та неабияк збільшує швидкість подавання, над лунками розташована шкала ведення рахунку.

Переваги:
Гра виготовлена з дерева.- Все, що необхідно для перемоги — це вміло керувати гравцями за допомогою ручок і забивати шайби.
- Гра виробляє швидкість реакції, влучність і точність рухів.
- Завдяки міцному та якісному матеріалу, гра слугуватиме вам дуже довго.
- З настільною грою Хокей можна не тільки добре провести час, а ще й розвинути швидкість реакції та логіку!
Характеристики
- Тип: дерев'яний, на ніжках
- У корпус столика вмонтований вентилятор (працює від мережі)
- Шкала ведення рахунку
- У комплекті: шайби, фігурки
- Вік: від 5 років
- Розміри хокея: довжина — 121 см, ширина — 61 см, висота — 80 см
Весь каталог настільних спортивних ігор ви можете подивитися, натиснувши ↓
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ У НАС:
- ШВИДКА ДОСТАВКА у Ваше місто Новою Поштою (1-2 дні);
- МИ НЕ ВИМАГАЄМО ПЕРЕДОПЛАТИ! Оплата проводиться під час отримання й огляду товару на пошті!
- РЕАЛЬНІ ФОТОГРАФІЇ.
- МИ ВІДКРИТИ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ та з радістю відповімо на всі ваші запитання
— ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН товару упродовж 14 днів.
Регион доставки:
Вся неокупована кацапами територія України
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Довжина | 1210 мм |
| Основні | |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тип | Аерохокей |
| Стан | Новий |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Матеріал столу | Дерево |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 380 мм |
| Довжина упаковки | 695 мм |
| Висота упаковки | 105 мм |
| Настільний хокей | |
| Настільний хокей | Настільний хокей |
| Дитячий настільний хокей | |
| Дитячий настільний хокей | Дитячий настільний хокей |
- Ціна: 5 499 ₴




