Дитяча настільна гра Хокей Дитячий настільний Хокей на штангах B2125
Дитяча настільна гра Хокей Дитячий настільний Хокей на штангах B2125
Настільна гра хокей B2125 — це гра для дітей і для батьків. Суть гри — за допомогою важелів, встановлених на кожній стороні поля, забити шайбу в ворота "противника" на протилежному боці. Гра упакована в картонну коробку, до комплекту входить ігрове поле, гравці на штангах 12 шт., шайба.
Переваги:
Гра виготовлена з пластику.- Все, що необхідно для перемоги — це вміло керувати гравцями за допомогою штанг і забивати шайби.
- Гра виробляє швидкість реакції, влучність і точність рухів.
- Завдяки міцному та якісному матеріалу, гра слугуватиме вам дуже довго.
- З настільною грою Хокей можна не тільки добре провести час, а ще й розвинути швидкість реакції та логіку!

Характеристики
- вікова група: від 4 років
- кількість гравців: від 2
- матеріал: пластик
- Розмір ігрового поля: 48*89*12 см
Весь каталог настільних спортивних ігор ви можете подивитися, натиснувши ↓
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ У НАС:
- ШВИДКА ДОСТАВКА у Ваше місто Новою Поштою (1-2 дні);
- МИ НЕ ВИМАГАЄМО ПЕРЕДОПЛАТИ! Оплата проводиться під час отримання й огляду товару на пошті!
- РЕАЛЬНІ ФОТОГРАФІЇ.
- МИ ВІДКРИТИ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ та з радістю відповімо на всі ваші запитання
— ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН товару упродовж 14 днів.
Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Довжина | 890 мм |
| Основні | |
| Вікова група | Від 4 років |
| Тип | Настільний хокей |
| Стан | Новий |
| Колір ігрового поля | Білий |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Матеріал столу | Пластмаса |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 990 мм |
| Довжина упаковки | 540 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Настільний хокей | |
| Настільний хокей | Настільний хокей |
| Дитячий настільний хокей | |
| Дитячий настільний хокей | Дитячий настільний хокей |
- Ціна: 2 999 ₴











