Дитяча настільна гра Хокей Дитячий настільний Хокей повітряний аеро-хокей 3003B
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча настільна гра Хокей Дитячий настільний Хокей повітряний аеро-хокей 3003B
Повітряний хокей — неймовірно популярна гра! Діткам вона допоможе розвинути моторику рук, швидкість реакції, кмітливість, спритність, координацію рухів, а дорослим принесе масу задоволення й легку ностальгію про дитинство.

Переваги:
Гра виготовлена з дерева.- Все, що необхідно для перемоги — це вміло керувати гравцями за допомогою ручок і забивати шайби.
- Гра виробляє швидкість реакції, влучність і точність рухів.
- Завдяки міцному та якісному матеріалу, гра слугуватиме вам дуже довго.
- З настільною грою Хокей можна не тільки добре провести час, а ще й розвинути швидкість реакції та логіку!

Характеристики
- Аерохокей у дерев'яному корпусі на підставці.
- Ідеальна іграшка для дітей, яким набридли стандартні настільні бродилки.
- Може розважити як пару друзів, так і компанію діточок, які люблять активні ігри.
- Живиться від батарейок.
- Розмір у зібраному стані: 68 х 36,5 х 9,5 см,
- Розмір коробки: 69,5-38-10,5см
Весь каталог настільних спортивних ігор ви можете подивитися, натиснувши ↓
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ У НАС:
- ШВИДКА ДОСТАВКА у Ваше місто Новою Поштою (1-2 дні);
- МИ НЕ ВИМАГАЄМО ПЕРЕДОПЛАТИ! Оплата проводиться під час отримання й огляду товару на пошті!
- РЕАЛЬНІ ФОТОГРАФІЇ.
- МИ ВІДКРИТИ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ та з радістю відповімо на всі ваші запитання
— ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН товару упродовж 14 днів.
Регион доставки:
Вся неокупована кацапами територія України
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Аерохокей |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 105 мм |
| Довжина упаковки | 695 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 380 мм |
| Настільний хокей | |
| Настільний хокей | Настільний хокей |
| Дитячий настільний хокей | |
| Дитячий настільний хокей | Дитячий настільний хокей |
- Ціна: 1 188 ₴






