Дитячий надувний круглий басейн Intex 56182 168х53 см

1 603 ₴
- В наявності
- Код: 191691
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний круглий басейн Intex 56182 168х53 см

Дитячий басейн Intex 56182 підходить дітям від 3 років, він виглядає стильно і сучасно, вдало вписується в будь-яке подвір`я або зону відпочинку, при цьому не виглядає як дешева іграшка, а скоріше як продумана деталь для комфортного літнього дозвілля, яка привертає увагу своїм акуратним дизайном та приємним зовнішнім виглядом.
Характеристики дитячого басейну 56182:
- Тип: надувний басейн
- Розміри басейну: діаметр – 168 см, висота – 53 см
- Об`єм басейну (80%): 770 л
- Форма басейну: кругла
- Матеріал чаші: високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0,3 мм
- Кількість надувних камер – 2 шт.
- Колір басейну: біло-блакитний
- Рекомендований вік: для дітей віком від 3 років.
- Упаковка: картонна коробка
- Маса упаковки: 2,2 кг
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 770 л |
| Діаметр | 150 см |
| Довжина | 168 см |
| Висота | 53 см |
| Стан | Новий |
| Надувний басейн | |
| Надувний басейн | Надувний басейн |
| Сімейний надувний басейн | |
| Сімейний надувний басейн | Сімейний надувний басейн |
| Сімейний басейн | |
| Сімейний басейн | Сімейний басейн |
- Ціна: 1 603 ₴








