Дитячий круглий надувний басейн Intex 28132 (366х76 см) фільтраційний насос із картриджем Easy Set

3 799 ₴
- В наявності
- Код: Intex 28132
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Дитячий круглий надувний басейн Intex 28132 (366х76 см) фільтраційний насос із картриджем Easy Set
Надувний басейн серії Easy Set вигідно вирізняється простотою у використанні від більшості своїх аналогів.
Під час заливання води в басейн, завдяки руху вгору спеціального надувного кільця розправляються стінки басейну, і за лічені хвилини можна отримати справжнє джерело цілющої вологи для себе та своєї сім'ї в будь-якому місці. Розмістити басейн можна як на піску, так і на траві, тому що конструкція не вимагає спеціальної підготовки поверхні, на якій він буде встановлений. А тришарові стінки з ПВХ забезпечують надійність у використанні та захист від проколів.
Глибина води в басейні приблизно 60 см, що дає змогу використовувати його як дорослим, так і дітям, Easy Set стане цінним придбанням для кожної дружньої сім'ї. За підтримання чистоти води в басейні відповідає компактний картриджний фільтр-насос (картридж тип A).
Басейн бажано доукомплектувати тентом-кришкою Intex 28022.

Характеристики:
- Розміри: діаметр 366 см.
- Висота: 76 см.
- Цвет: синий.
- Вага: 13,8 кг.
- Об'єм: 5621 л. за заповнення 80%.
- Матеріал: Тришаровий — два шари вінілу, один поліестер для жорсткості.
- Насос: Насос фільтраційний інтекс 58604 продуктивністю 2006 літрів на годину
- Комплектація: басейн Intex Easy Set Pool 56422, 366х76 см, посібник з експлуатації.
- Виробник: Intex Comfort-Rest

Переваги моделі:
фільтраційний насос із картриджем

швидке встановлення й оперативна готовність до експлуатації
можливість переміщення конструкції
легкість транспортування (у складеному вигляді басейн має компактні розміри, невелику масу, поміщається в сумку або чохол)
оптимальний варіант для купання дітей — вода нагрівається швидко, борт м'які та безпечні
простота догляду
естетична привабливість
цінова доступність
Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 366 см |
| Об`єм | 5621 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Надувний басейн | |
| Надувний басейн | Надувний басейн |
| Сімейний надувний басейн | |
| Сімейний надувний басейн | Сімейний надувний басейн |
| Сімейний басейн | |
| Сімейний басейн | Сімейний басейн |
- Ціна: 3 799 ₴







