Дитячий електро мотоцикл триколісний на акумуляторі з пультом радіокерування Bambi M 5050 для дітей 3-8 років Червоний

5 888 ₴
- В наявності
- Код: M 5050ELR-3
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електро мотоцикл триколісний на акумуляторі з пультом радіокерування Bambi M 5050 для дітей 3-8 років Червоний

Дитячий електромотоцикл Bambi M 5050ELR оснащений одним посадковим місцем зі шкіряним сидінням, а також кермом з приладовою панеллю, дзеркалами заднього виду, лобовим склом і колесами з EVA матеріалу. На приладовій панелі є MP3, AUX і USB- роз'єм. Світлові та звукові ефекти розважать дитину під час їзди. Пульт дистанційного керування входить в комплект.
Характеристики дитячого електромотоцикла Bambi M 5050ELR:
- Електромотоцикл виконаний у спортивному стилі.
- Призначений для їзди по рівним поверхням.
- З пультом радіокерування
- Наводиться в рух дитиною за допомогою тумблера та ручки газу з відповідним звуком при старті або за допомогою пульту дистанційного керування.
- Управління здійснюється за допомогою керма.
- Має 1 посадкове місце зі шкіряним сидінням.
- Ширина сидіння: 20 см.
- Передні фари світяться.
- Музика розважить під час їзди.
- На панелі приладів є MP3, AUX і USB-роз'єм.
- Предбачено регулювання гучності.
- Лобове скло захистить дитину від пилу та поривів вітру.
- Електромобіль обладнаний дзеркалами заднього виду.
- 3 колеса виконані з EVA матеріалу.
- Торможення здійснюється педаллю.
- Рух вперед і назад перемикається за допомогою тумблера.
- Максимальна швидкість: 3-5 км/год.
- Потужність двигуна: 2х25Wх12V.
- Акумулятор: 2х6V/9Ah .
- Акумулятори та зарядний пристрій входять до комплекту.
- Передбачено індикатор заряду батареї.
- Розміри електромобіля (ДхШ(по колесах)хВ): 105х56х70 см.
- Висота від підлоги до сидіння: 51 см
- Висота від підставки для ніг до сидіння: 31 см.
- Висота до керма: 63 см.
- Діаметр коліс: 33 см.
- Діаметр дисків: 28 см.
- Вага мотоцикла: 13,9 кг.
- Розмір упаковки: 81х45х48 см.
- Вага з упаковкою: 16,5 кг.
- Максимальне навантаження : 30 кг.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Три колеса для стійкості
Управління здійснюється за допомогою керма або пультом дистанційного керування
Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари
Колір на вибір (натискай на картинку для переходу):
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Червоний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 56 см |
| Висота | 70 см |
| Вага | 13.9 кг |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Зарядний пристрій | Так |
| Дитячий електро-мотоцикл | |
| Дитячий електро-мотоцикл | Дитячий електро-мотоцикл |
| Мотоцикл для дітей | |
| Мотоцикл для дітей | Мотоцикл для дітей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
- Ціна: 5 888 ₴











