Дитячий електро мотоцикл триколісний на акумуляторі з пультом радіокерування Bambi M 5048 для дітей 3-8 років Чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електро мотоцикл триколісний на акумуляторі з пультом радіокерування Bambi M 5048 для дітей 3-8 років Чорний

Дитячий електромотоцикл Bambi M 5048EL оснащений одним посадковим місцем зі шкіряним сидінням, а також колесами з EVA матеріалу. Під час їзди передні та задні фари світяться, а також підсвічується корпус та грає музика. Пульт дистанційного керування входить в комплект.
Характеристики дитячого електромотоцикла Bambi M 5048EL:
- Призначений для їзди по рівних поверхнях.
- Наводиться в рух дитиною за допомогою кнопки та ручки газу або за допомогою пульту дистанційного керування.
- Педаль виконує функцію гальма.
- З пультом радіокерування
- При старті чутно відповідний звук.
- Управління здійснюється за допомогою керма.
- Має 1 посадкове місце з шкіряним сидінням.
- Ширина сидіння: 17 см.
- Передні та задні фари світяться, а також підсвічується корпус.
- Музика розважить дитину під час їзди.
- Предбачено регулювання гучності.
- На панелі приладів є MP3, USB-роз'єм і AUX.
- Колеса з EVA матеріалу.
- Рух вперед/назад тумблером.
- Швидкість: 3-5 км/год.
- Потужність двигуна: 2х12V/25W.
- Акумулятор: 1х12V/9Ah.
- Акумулятор і зарядний пристрій входять в комплект.
- Час на зарядку: 10-12 годин.
- Час на їзду: 1-2 години.
- Розміри електромобіля (ДхШхВ): 105х54х62 см.
- Висота від підлоги до сидіння: 43 см .
- Висота від підставки для ніг до сидіння: 28 см.
- Висота до керма: 55 см.
- Діаметр коліс: 33 см.
- Діаметр дисків: 28 см.
- Вага: 11,7 кг.
- Розмір упаковки: 75х46х49 см.
- Вага з упаковкою: 14,1 кг.
- Максимальне навантаження: 30 кг.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Три колеса для стійкості
Управління здійснюється за допомогою керма або пультом дистанційного керування
Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари
Колір на вибір (натискай на картинку для переходу):
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 54 см |
| Висота | 62 см |
| Вага | 11.7 кг |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Зарядний пристрій | Так |
| Дитячий електро-мотоцикл | |
| Дитячий електро-мотоцикл | Дитячий електро-мотоцикл |
| Мотоцикл для дітей | |
| Мотоцикл для дітей | Мотоцикл для дітей |
- Ціна: 5 999 ₴














