Дитячий електромобіль на акумуляторі Джип Toyota M 6308 з пультом радіокерування для дітей 3-8 років Рожевий

8 691 ₴
- В наявності
- Код: M 6308EBLR-8
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль на акумуляторі Джип Toyota M 6308 з пультом радіокерування для дітей 3-8 років Рожевий

Позашляховик з пультом управління Bambi M 6280EBLR виконаний в оригінальному дизайні та обладнаний шкіряним сидінням. Електромобіль оснащений 2 двигунами по 35W та акумулятором 12V/7Ah. Є MP3, AUX та USB. Світло передніх фар додасть їзді різноманітності. Пульт дистанційного керування з можливістю перемикання швидкостей входить до комплекту.
Характеристики позашляховика з пультом керування Bambi M 6280EBLR:
- Дитячий електромобіль призначений для дітей від 3-х років.
- Наводиться в рух як самою дитиною шляхом натискання кнопки "Старт", так і за допомогою пульта дистанційного керування 2,4G або додатку.
- Управління дитиною здійснюється за допомогою керма.
- Електромобіль має одне шкіряне сидіння.
- Ширина сидіння: 39 см.
- Посадкове місце обладнане 2 точковими ременями безпеки.
- Відстань від сидіння до педалі: 35 см.
- Передні фари світяться.
- Світло вмикається/вимикається кнопкою.
- Приємна музика та сигнал на кермі додадуть їзді різноманітності.
- Предбачено регулювання гучності.
- MP3, AUX та USB.
- 4 колеса виконані з Eva- матеріалу.
- Відкидний багажник.
- Має 2 швидкості руху в машині і 3 швидкості на пульті.
- Є тумблер перемикання ручного/дистанційного керування.
- Швидкість руху: 3-6 км/год.
- Рух вперед/назад перемикається тумблером.
- Потужність двигуна: 2х12V/35W.
- Акумулятор: 1х12V/7Ah.
- Предбачено індикатор заряду акумулятора.
- Розміри електромобіля (ДхШхВ): 113х63х57 см.
- Діаметр колеса: 25 см.
- Діаметр диска: 20 см.
- Вага електромобіля: 16,6 кг.
- Розмір упаковки: 91х52х30 см.
- Вага з упаковкою: 18 кг.
- Максимальне навантаження: 50 кг.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення й налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Можна керувати як пультом, так і з кабіни
Світлові та звукові ефекти, світяться фари
Додаткові кнопки на панелі, TF, MP3, USB-роз'єм
Колір на вибір (натискай на картинку для переходу):
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Весь каталог дитячих електромобілів ви можете подивитися, натиснувши 897

Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Відчиняємі дверцята, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Toyota |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 113 см |
| Ширина | 63 см |
| Висота | 57 см |
| Вага | 16.6 кг |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
| Дитячий електромобіль | |
| Електромобіль | Електромобіль для дітей |
| Дитячий електромобіль на акумуляторі | |
| Дитячий електромобіль на акумуляторі | Дитячий електромобіль на акумуляторі |
| Дитячий електромобіль на акумуляторі Джип | |
| Дитячий електромобіль на акумуляторі Джип | Дитячий електромобіль на акумуляторі Джип |
- Ціна: 8 691 ₴














