Дошка-мольберт дитячий для малювання маркерами 899-92 Y Рожевий

1 344 ₴
- В наявності
- Код: 166174
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка-мольберт дитячий для малювання маркерами 899-92 Y Рожевий

Дитячий мольберт з двома сторонами для різних видів активності!
Одна сторона оснащена дошкою для малювання маркерами, на якій дитина може легко малювати, писати та стирати, що дозволяє багаторазово використовувати її для творчості та навчання.
Друга сторона мольберта оснащена панеллю для збірки механічного тетриса, який розвиває логічне мислення та дрібну моторику дитини.
Особливості:
- розмір мольберта: 49,4 х 22,8 х 53,4 см;
- має 2 сторони:
- 1 - для малювання маркерами;
- 2 - для складання механічного тетриса (елементи додаються);
- 4 маркери “пиши-витирай”;
- губка для стирання написів;
- мініальбом для малювання;
- зручні органайзери для зберігання приладдя.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Кольори на вибір: (натискай на картинку для переходу)
![]() |
![]() |
Весь каталог дитячих мольбертів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте телефонами:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Учнівський двосторонній |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 228 мм |
| Довжина | 494 мм |
| Висота | 534 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Дитячий мольберт | |
| Дитячий мольберт | Дитячий мольберт |
| Дитячий мольберт для малювання | |
| Дитячий мольберт для малювання | Дитячий мольберт для малювання |
- Ціна: 1 344 ₴




