Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільчик для годування для ляльок Decuevas Tulipe 51574

Грай, дбай і балуй особливу ляльку в будинку з цим новим і практичним трансформованим стільчиком 3-в-1 для ляльки, який можна перетворити на шезлонг або переносну гойдалку. Його можна брати із собою куди завгодно та насолоджуватися найповнішим і надихає ігровим процесом. Ідеальне місце, щоб годувати ляльку, доглядати за нею й безпечно перевозити всюди.
Виготовлений із легких і міцних матеріалів, ідеально підходить для тривалого використання. Безліч додаткових аксесуарів для догляду за ляльками та рольових ігор чекають на тебе за чудовою ціною.
Важливо: лялька та додаткові аксесуари не входять до комплекту.
Рекомендований вік: від 3 років
Колекція: Tulipe
До комплекту входить:
- 1 стільчик 3-в-1, який перетворюється на переносний шезлонг і гойдалку
- Рожевий і білий кольори зі спеціальним дизайном Tulipe
- Мягкая обивка
- Ремінь безпеки для ляльки
- Знімна таця
- Вишиті деталі та безліч інших розкішних елементів
Розміри:
- Висота: 60 см
- Ширина: 30 см
- Глибина: 31 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeCuevas |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 600 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Іграшковий манеж для ляльки | |
| Іграшковий манеж для ляльки | Іграшковий манеж для ляльки |
| Іграшкова ліжечко для ляльки | |
| Іграшкова ліжечко для ляльки | Іграшкова ліжечко для ляльки |
- Ціна: 920 ₴





