Ляльковий будиночок із меблями Bambi My lovely villa 6980 Двоповерховий будиночок для ляльки 16 см

1 499 ₴
1 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6980
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Ляльковий будиночок із меблями Bambi My lovely villa 6980 Двоповерховий будинок для ляльки 16 см "Аріна. Будинок Розваг"
Аріна та її друзі можуть відмінно повеселитися в цьому двоповерховому будиночку! На нижньому рівні є кухня з технікою та вхідні двері до вітальні. На верхньому рівні — затишна спальня, в якій можна мріяти удень і солодко спати вночі, а також велика кімната для вечірок з терасою, з якої відкривається мальовничий краєвид. Відкривай двері та зустрічай друзів!
Двоповерховий Будиночок 6980 — це мрія кожної дівчинки, яка любить проводити час зі своїми ляльками. Будиночок для ляльки 16 см
Ця іграшка обладнана різними меблями та верандою, що робить ігровий процес захопливішим і веселішим. Всі елементи цього набору виготовлені з якісної, міцної та гіпоалергенної сировини, яка є повністю безпечною для дітей.
У бoльшoм вecтительному будинку для кукoл п'ять кoмнaт і вepaндa. З oднoю спopoни кoмнaти icти, щo oчeнь зручно для голки. З другою — фacad з вонами та вxoдними двома. Вони відкочуються та закручуються.

Характеристики:
- Meблі входять в кoмплeкт.
- Будиночок має 2 варіанти зборки - кутовий та прямокутний
- Pозмір: 83*70*25 ( при прямокутній зборці)
- Mатеріал: пластик, картон
.

Весь каталог лялькових будиночків ви можете подивитися, натиснувши ↓
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ У НАС:
- ШВИДКА ДОСТАВКА у Ваше місто Новою Поштою (1-2 дні);
- МИ НЕ ВИМАГАЄМО ПЕРЕДОПЛАТИ! Оплата проводиться під час отримання й огляду товару на пошті!
- РЕАЛЬНІ ФОТОГРАФІЇ.
- МИ ВІДКРИТІ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ та з радістю відповімо на всі ваші запитання
— ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН товару упродовж 14 днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота | 700 мм |
| Виробник | Bambi |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 255 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Ширина | 835 мм |
| Стан | Новий |
| Ляльковий будиночок | |
| Ляльковий будиночок | Ляльковий будиночок |
| Дитячий будиночок з меблями | |
| Дитячий будиночок з меблями | Дитячий будиночок з меблями |
- Ціна: 1 299 ₴











