Дитяча машинка конструктор на радіокеруванні K96117 366 деталь

1 899 ₴
- В наявності
- Код: K96117
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча машинка конструктор на радіокеруванні K96117 366 деталь

Елементи конструктора надійно кріпляться між собою. Гра з конструктором допомагає розвивати моторику пальчиків, уважність, посидючість, мислення і фантазію.
Виріб виготовлений з екологічного пластику, відповідає санітарно-технічним нормам і стандартам якості. Рекомендований вік від 6 років і старше.
Конструктор на радіокеруванні:
- 366 деталей;
- виготовлений із високоякісного пластику;
- для дітей від 8 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 366 шт. |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Висота упаковки | 870 мм |
| Дитяча машинка конструктор | |
| Дитяча машинка конструктор | Дитяча машинка конструктор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість деталей До | 419 |
- Ціна: 1 899 ₴




