Дитяча машинка конструктор на радіокеруванні K96101-102 561 деталь

1 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: K96101-102
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Дитяча машинка конструктор на радіокеруванні K96101-102 561 деталь

Елементи конструктора надійно кріпляться між собою. Гра з конструктором допомагає розвивати моторику пальчиків, уважність, посидючість, мислення і фантазію.
Деталі та елементи фірми повністю сумісні з блоковими конструкторами світових виробників: Sluban, Lepin, Bela, Qman, Sembo Block, iBlock, Lele, Lari, Brick, Ausini та багатьма іншими.
Виріб виготовлений з екологічного пластику, відповідає санітарно-технічним нормам і стандартам якості. Рекомендований вік від 6 років і старше.
Конструктор на радіокеруванні:
- 561 / 557 деталей;
- виготовлений із високоякісного пластику;
- розмір паковання: 35 х 23 х 7 см;
— для дітей від 8 років.
Час заряджання: приблизно 120 хвилин
Час роботи: приблизно 20 хвилин
Відстань керування: 20 метрів
Комплектація
- Набір деталей для збирання автомобіля
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-зарядка
- Інструкція зі складання та експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 561 шт. |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Висота упаковки | 870 мм |
| Дитяча машинка конструктор | |
| Дитяча машинка конструктор | Дитяча машинка конструктор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість деталей До | 419 |
- Ціна: 1 699 ₴




