Дитячий надувний басейн сімейний зі спинкою Intex 57190 (224 х 216 х 76 см)

2 199 ₴
- В наявності
- Код: Intex 57190
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Дитячий надувний басейн сімейний зі спинкою Intex 57190 (224 х 216 х 76 см)
Басейн для дітей Intex 57190 (Інтекс) потішить малюків, які будуть із задоволенням плескатися й грати в такому басейні. Дитячий басейн Intex можна розташувати в будь-якому куточку приватного будинку або на зеленій галявинці.
Надувний басейн для дітей Intex 57190 (Інтекс) зроблений із сучасного високоміцного матеріалу. Якість і безпека для дитячого здоров'я фірма-виробник Intex гарантує. Купити дитячий надувний басейн Intex для малюків, де вони зможуть гратися та купатися впродовж усього літнього періоду. А за дбайливої експлуатації надувний басейн дитячий слугуватиме його користувачам не один рік.

Характеристики:
- Форма басейну: круглий.
- Об'єм: 590 л.
- Довжина: 224 см.
- Ширина: 216 см
- Висота: 76 см.
Переваги моделі:
У складеному вигляді компактний і займає мало місця
На його встановлення буде потрібно лише кілька хвилин і не знадобиться жодних додаткових інструментів
Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 590 л |
| Висота | 76 см |
| Виробник | Intex |
| Колір | Синій |
| Довжина | 224 см |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 216 см |
| Стан | Новий |
| Надувний басейн | |
| Надувний басейн | Надувний басейн |
| Сімейний надувний басейн | |
| Сімейний надувний басейн | Сімейний надувний басейн |
| Сімейний басейн | |
| Сімейний басейн | Сімейний басейн |
- Ціна: 2 199 ₴





