Круглий сімейний надувний басейн Bestway 57270 (305х76 см) з фільтром насоса

2 999 ₴
- В наявності
- Код: Bestway 57270
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Круглий сімейний надувний басейн Bestway 57270 (305х76 см) з фільтром насоса
Надувний басейн Bestway 57270/57109 Fast Set вирізняється простотою та легкістю. Стінки басейну, виготовлені з армованого ПВХ, зовнішній шар — поліестер для особливої міцності. Підтримка бортів здійснюється за допомогою надувного кільця, яке підіймається в міру наповнення басейну та розправляє його стінки.
Для встановлення басейну потрібен плоский, горизонтальний майданчик. Час збирання та під'єднання басейну не більш ніж 10-15 хвилин. На холодну пору року не рекомендуємо залишати басейн просто неба.
Зручний зливний клапан дає змогу приєднати садовий шланг, що дає можливість злити воду в будь-яке місце.

Характеристики:
- Об'єм: 3638 л
- Розмір: 305х76 см
- Вага: 10 кг
- Розмір упаковки: 47*29*31 см
- Насос-фільтр потужністю 1249 л/год

Переваги моделі:
До комплекту входить фільтр-насос

Забезпечує надійність тришаровий ПВХ-матеріал

Збирання та під'єднання займає 15 хвилин
Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 3638 л |
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 12.3 кг |
| Стан | Новий |
| Надувний басейн | |
| Надувний басейн | Надувний басейн |
| Сімейний надувний басейн | |
| Сімейний надувний басейн | Сімейний надувний басейн |
| Сімейний басейн | |
| Сімейний басейн | Сімейний басейн |
- Ціна: 2 999 ₴







