Дитячий круглий надувний басейн Bestway 57266 305 х 76 см

1 899 ₴
- В наявності
- Код: Bestway 57266
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий круглий надувний басейн Bestway 57266 305 х 76 см
Басейн Bestway 57266 — це модель, призначена для купання та відпочинку невеликої родини. Завдяки невеликим габаритам і маленькій вазі, його можна брати із собою на природу, дачу або море, і за кілька хвилин облаштувати зону для відпочинку.
Чаша виготовлена з 3-шарового армованого ПВХ з надувним самопідтримуваним кільцем. М'який корпус забезпечує максимальний комфорт і безпеку для користувачів.

Характеристики:
- Розмір: 305х76 см.
- Об'єм: 3800 л.
- Вага: 8,3 кг.

Комплектація:
- Басейн.
- Латки для ремонту.
- Інструкція.
Переваги моделі:
Компактні розміри можна встановити де завгодно
Легко накачується за допомогою насоса
М'які, широкі надувні борти дадуть змогу дітям грати на них
Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 3800 л |
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 8.3 кг |
| Стан | Новий |
| Надувний басейн | |
| Надувний басейн | Надувний басейн |
| Сімейний надувний басейн | |
| Сімейний надувний басейн | Сімейний надувний басейн |
| Сімейний басейн | |
| Сімейний басейн | Сімейний басейн |
- Ціна: 1 899 ₴






