Прямокутний сімейний каркасний басейн Bestway 56401 (221х150х43 см)

3 099 ₴
- В наявності
- Код: Bestway 56401
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Прямокутний сімейний каркасний басейн Bestway 56401 (221х150х43 см)»
Прямокутний сімейний каркасний басейн Bestway 56401 (221х150х43 см)
Каркасний басейн чудово підходить для літнього сімейного проведення часу. Займаючи трохи місця, компактний об'єм виробу дає змогу купатися трьом людям одночасно, включно з дітьми від п'яти років.
Простота конструкції сприяє самостійному встановленню басейну. Стійкість забезпечується міцним металокаркасом. Матеріал тканини басейну — з трьох шарів (два шари вінілу та третій зовнішній — поліестер), що застосовується для виготовлення стінок виробу, гарантує максимальну довговічність.
Легко змінити воду дає змогу наявність спеціального зливного отвору — досить лише приєднати садовий шланг. Водою з басейну можна полити рослинність на ділянці.

Характеристики:
- Довжина: 221 см
- Ширина 150 см
- Висота 43 см
- Інформація (ДxШxВ) 221 x 150 x 43см
- Вага 11,5 кг
- Гарантія не передбачена
- Каркас оцинковані сталеві труби
- Матеріал тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки
- Об'єм води 1200 л
- Виробник Bestway
- Серія Steel Pro Frame Pool

Комплектація:
- Каркасний басейн
- Посібник з експлуатації
- Коробка

Переваги моделі:
Компактні розміри для всієї родини

Надміцний пВХ матеріал

Міцна конструкція каркаса

Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 1200 л |
| Довжина | 221 см |
| Ширина | 150 см |
| Висота | 43 см |
| Стан | Новий |
| Каркасний басейн | |
| Каркасний басейн | Каркасний басейн |
| Каркасний басейн для дому | |
| Каркасний басейн для дому | Каркасний басейн для дому |
- Ціна: 3 099 ₴









