Сімейний каркасний круглий басейн Bestway 56488 (457х107 см) картриджний насос тент драбина

14 500 ₴
- В наявності
- Код: Bestway 56488
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сімейний каркасний круглий басейн Bestway 56488 (457х107 см) картриджний насос тент драбина»
Сімейний каркасний круглий басейн Bestway 56488 (457х107 см) картриджний насос тент драбина
Каркасний басейн Bestway 56488 Steel Pro MAX Pools. Чаша виготовлена з високоякісного тришарового ПВХ: два шари щільного вінілу й один — поліестер для особливої міцності. Каркас металевий, неіржавкий, оцинкований. Не вимагає бетонування й підготовки ями, все, що потрібно, це плоский, горизонтальний майданчик. Сезонний басейн (рекомендується розбирати на холодну пору року) має просту конструкцію — може бути легко розібраний і зібраний заново. Час збирання та під'єднання басейну не більш ніж одну годину. У комплекті є картриджний фільтр-насос продуктивністю 3028 л/год, драбина, тент. Зручний зливний клапан дає змогу приєднати садовий шланг, що дає можливість злити воду в будь-яке місце.

Характеристики:
- Тип басейну: Каркасні
- Загальна кількість місць: 5
- Форма басейну: Круглі
- Об'єм басейну (90%), л: 14 970
- Призначення басейну: Для дорослих
- Колір: Біло-сірий
- Клас ПВХ: Базовий
- Матеріал чаші: Тришаровий ПВХ з армувальною сіткою з поліестеру
- Матеріал каркаса: Посилений метал з антикорозійним покриттям
- Захист від механічної дії: Стандартний захист
- Загальна товщина стінок: 0.40-0.80 мм
- Спусковий клапан: Є
- Вага, кг: 55.7
Комплектація:
- Каркасний басейн Bestway 56488
- Фільтраційне встановлення Bestway 58386
- Картридж для фільтрів Bestway 58094 (II)
- Покриття на басейн 58038
- Драбина 58335
- Інструкція

Переваги моделі:
Комплектується тентом, щоб не падали сміття в басейн

Також комплектується драбиною, щоб зручніше було залазити в басейн

Картриджний насос фільтр

Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 14970 л |
| Діаметр | 457 см |
| Висота | 107 см |
| Вага | 55.7 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
| Каркасний басейн | |
| Каркасний басейн | Каркасний басейн |
| Каркасний басейн для дому | |
| Каркасний басейн для дому | Каркасний басейн для дому |
- Ціна: 14 500 ₴











