Дитяча машинка-перевертень на пульті радіокерування Твістер QX3688-28
Дитяча машинка-перевертень на пульті радіокерування Твістер QX3688-28

Дрифтувальна машинка-перевертень Hyper — це справжній монстр, здатний рухатися в усі боки та трансформуватися на ходу.
Тепер якщо Ваша машина під час їзди бездоріжжям десь перевернеться, за нею не доведеться бігти та перевертати її в ручну, досить натиснути 1 кнопку, машина трансформується і Ви зможете продовжити їзду! Можна використовувати на будь-якій місцевості.
Передбачені 5 основних функцій:
- Двостороння їзда
- Підтягування кузова
- Музичний танець (дрифт на місці)
- Яскраве освітлення
- Рух боком
Характеристики:
- Живлення: 2 батарейки АА (пальчикові) у пульт
- Розмір коробки: 45*33*10,5 см
- Вага з коробкою: 2,4 кг
Комплектація:
- Машинка Hyper Actives Stunt QX3688-28
- Пульт керування
- Кабель для зарядка
- Інструкція ангійською мовою
- Заводське паковання
Весь каталог дитячих радіокерованих іграшок ви можете подивитися, натиснувши ↓
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ У НАС:
- ШВИДКА ДОСТАВКА у Ваше місто Новою Поштою (1-2 дні);
- МИ НЕ ВИМАГАЄМО ПЕРЕДОПЛАТИ! Оплата проводиться під час отримання й огляду товару на пошті!
- РЕАЛЬНІ ФОТОГРАФІЇ.
- МИ ВІДКРИТИ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ та з радістю відповімо на всі ваші запитання
— ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН товару упродовж 14 днів.

Регион доставки:
Вся неокупована кацапами територія України
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Синій |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Тип моделі | Баггі |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 105 мм |
| Вага | 2400 г |
| Ширина | 330 мм |
| машинка на радіоуправлінні | |
| машинка на радіоуправлінні | машинка на радіоуправлінні |
| Машинка перевертиш | |
| Машинка перевертиш | Машинка перевертиш |
- Ціна: 1 040 ₴




