Дитяча машинка на радіокеруванні Джип QX 3688-39 S повний привод 7.4 V
Дитяча машинка на радіокеруванні Джип QX 3688-39 S повний привод 7.4 V
Радіокерована машина позашляховик QX 3688-39 S виготовлена в стилі машини багі.
Висока підвіска, незвичайні роликові колеса та неймовірно тюнінгований корпус обов'язково припаде до смаку всім поціновувачам машин із родзинкою. Позашляховик обладнаний повним приводом і з легкістю готовий долати траси з перешкодами, а амортизація зробить круті трюки легкими та безпечними для корпусу авто.

Особливості:
- сенсорне керування від браслета;
- дистанційне керування від пульта.
- вперед;
- назад;
- влево;
- вправо;
- вправо круговим поворотом;
- ліворуч круговим поворотом;
- крутиться в лівий бік;
- крутиться в правий бік;
- активує танець і динамічну музику.
До набору входить:
- машинка;
- пульт керування;
- сенсорний браслет;
- USB підзарядка;
- акумулятор 7.4V.
Весь каталог дитячих радіокерованих іграшок ви можете подивитися, натиснувши ↓
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ У НАС:
- ШВИДКА ДОСТАВКА у Ваше місто Новою Поштою (1-2 дні);
- МИ НЕ ВИМАГАЄМО ПЕРЕДОПЛАТИ! Оплата проводиться під час отримання й огляду товару на пошті!
- РЕАЛЬНІ ФОТОГРАФІЇ.
- МИ ВІДКРИТИ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ та з радістю відповімо на всі ваші запитання
— ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН товару упродовж 14 днів.

Регион доставки:
Вся неокупована кацапами територія України
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Баггі |
| Колір корпусу | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| машинка на радіоуправлінні | |
| машинка на радіоуправлінні | машинка на радіоуправлінні |
| Джип на радіоуправлінні | |
| Джип на радіоуправлінні | Джип на радіоуправлінні |
- Ціна: 1 399 ₴













