Дитячий електрокарт на акумуляторі від 3 років одномісний на радіокеруванні Bambi M 6311 Жовтий

12 999 ₴
- В наявності
- Код: M 6311EBLR-6(24V)
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Дитячий електрокарт на акумуляторі від 3 років одномісний на радіокеруванні Bambi M 6311 Жовтий
Детский электрокарт M 6311EBLR - это стильная и функциональная модель, выполненная в стиле настоящего спортивного картинга, который оборудован спойлером, что создает ощущение настоящего гоночного транспорта, благодаря чему ребенок с первых минут погружается в атмосферу скорости и драйва, получая не просто игрушку, а полноценный транспорт для активных и увлекательных прогулок.
Детский электрокарт M 6311EBLR оснащен световыми и звуковыми эффектами, которые делают каждую поездку еще более реалистичной, фары красиво светятся в темное время суток, добавляя эффектности, а встроенная магнитола позволяет слушать любимую музыку прямо во время катания.
Детский электрокарт M 6311EBLR работает от аккумулятора, что делает его практичным и удобным в использовании, не требует лишних усилий для запуска и подходит для ежедневных прогулок, становясь отличным приобретением для ребенка, который мечтает почувствовать себя настоящим гонщиком.
Характеристики дитячого електрокарта M 6277 EBR:
- Розміри товару: 109-141 х 72 х 46 см
- Вага: 29,5кг
- Відстань від сидіння до підніжки: 32-57см
- Допустиме навантаження: до 70 кг
- Мотор: Кількість/V/RPM 2*150W /24V / RPM20000
- Батарея: Кількість/V/AH 24V14AH
- Індикатор батареї: +
- Заряджання: V/mA 24V/1500mA
- Час на зарядку: 10 год
- Індикатор заряджання: +
- Звук під час старту: +
- Плавний старт у звичайному режимі: +
- Швидкість: 20 км/год
- Кількість швидкостей на панелі/на пульті: 2/3
- Ручка газу: педаль
- Гальмо: педаль
- Світло: передні та задні
- Підсвічування: + (панель, корпус, днище)
- Кнопка вмик/вимик світла: +
- Звук: Музика MP3,USB,AUX
- Карта пам'яті: +
- Сигнал: + на панелі
- BLUETOOTH: +
- Управління: Пульт керування
- App(додаток): +
- Рух вперед/назад: кнопка
- Сидіння: одномісне
- Ремені безпеки: 2-х точкові
- Матеріал: екошкіра
- Ширина посадкового місця: 40см
- Колеса: попереду EVA, позаду пластик
- Розмір передніх коліс/дисків: 20см/16см
- Розмір задніх коліс/дисків: 23см/18см
- Простий монтаж: +
- Корпус: Пластик
- Матеріал рами: Метал
- КОРОБКА: Брутто/Розмір 32,5кг 101-67-36см
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Пульт дистанційного керування 2,4G BLUETOOTH
Підходить як для гри в приміщенні, так і для використання на вулиці — на дитячому майданчику, у дворі або в парку.
Колір на вибір: (натискай на картинку для переходу):
![]() |
![]() |
Весь каталог дитячих електромобілів ви можете подивитися, натиснувши ↓

Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Карт |
| Кількість місць у веломобілі | 1 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 141 см |
| Ширина | 72 см |
| Висота | 46 см |
| Вага | 29.5 кг |
| Дитячий карт на акумуляторі | |
| Дитячий карт на акумуляторі | Дитячий карт на акумуляторі |
- Ціна: 12 999 ₴





