Дитяча прогулянкова коляска - книжка з регульованою спинкою JOY Vittoria 30883 Темно-зелений

4 062 ₴
- В наявності
- Код: 87720
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча прогулянкова коляска - книжка з регульованою спинкою JOY Vittoria 30883 Темно-зелений

Прогулянковий візок JOY Vittoria - це легкий, компактний в складеному вигляді візок, який прекрасно підійде для подорожей з малюком. Швидко і компактно складається за допомогою складного механізму на батьківській ручці.
Характеристики:
- спинка регулюється за допомогою системи ремінців, плавно аж до повністю горизонтального положення
- легко складається, займає мало місця, зручна для транспортування
- міцна алюмінієва рама
- зручний, компактний механізм складання
- може стояти в складеному вигляді
- телескопічна ручка для транспортування: можна перевозити, як валізу
- розмір передніх коліс: 5,2 '' (13 см), поворотні з фіксацією, знімний, матеріал EVA
- розмір задніх коліс: 6 '', матеріал EVA
- глибокий капюшон з додатковим відділенням на змійці й козирком
- оглядове віконце з сітки на капюшоні
- 5-ти точкові ремені безпеки
- гальмівна система нового виду на задніх колесах
- м'яка підвіска: амортизатори на передніх і задніх колесах
- жорсткий бампер, оббитий тканиною
- місткий кошик для покупок, що переходить в захист підніжки з екошкіри
- фомова оббивка батьківської ручки
- оббивка легко знімається і переться при 30°
- розмір спального місця: 76 х 32 см
- габарити в складеному вигляді: 48 х 30 х 67 см
У комплекті:
- футкавер (чохол на ноги)
Вага візочка: 6 кг
Вага з упаковкою: 7,9 кг

• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Механізм складання книжка

У комплекті йде чохол на ніжки

Кошик для покупок

Колір на вибір (натискай на картинку для переходу):
![]() |
![]() |
Весь каталог дитячих колясок ви можете подивитися, натиснувши ↓

Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 30 кг |
| Колір | Зелений |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Матеріал коліс | EVA |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Ширина передньої і задньої осі | Однакова |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Комплектація коляски | Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 48 см |
| Довжина | 70 см |
| Висота | 103 см |
| Вага | 6 кг |
| Довжина спального місця | 76 см |
| Ширина спального місця | 32 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 30 см |
| Довжина у складеному вигляді | 48 см |
| Висота в складеному вигляді | 67 см |
| Додаткові характеристики | |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Дитяча коляска | |
| Дитяча коляска | Дитяча коляска |
| Коляска дитяча прогулянкова | |
| Коляска дитяча прогулянкова | Коляска дитяча прогулянкова |
| Прогулянкові коляски | |
| Прогулянкові коляски | Прогулянкові коляски |
- Ціна: 4 062 ₴









