Дитячий ігровий центр HE0574 баскетбольне кільце та футбольні ворота з м’ячем

1 114 ₴
- В наявності
- Код: HE0574
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий центр HE0574 баскетбольне кільце та футбольні ворота з м’ячем

Це дитячий ігровий центр «3-в-1» із зображенням слона, призначений для розвитку навичок гри у футбол та баскетбол у малюків.
- Тип товару: Активний ігровий набір для дітей від 6 місяців.
- Особливості: Включає баскетбольне кільце, футбольні ворота з сіткою та гірку для кульок.
- Розміри: Ширина основи становить приблизно 61 см.
- Функції: Розвиває велику моторику, координацію рухів та візуальне сприйняття кольорів.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип гри | Баскетбол |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 540 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Висота | 380 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Дитячий ігровий набір | |
| Дитячий ігровий набір | Дитячий ігровий набір |
| Ігровий набір | |
| Ігровий набір | Ігровий набір |
- Ціна: 1 114 ₴




