Дитячий триколісний велосипед-коляска El Camino TRIGO ME 1226 з батьківською ручкою Cірий

4 399 ₴
- В наявності
- Код: ME 1226 Frost Gray
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Дитячий триколісний велосипед-коляска El Camino TRIGO ME 1226 з батьківською ручкою Cірий

Триколісний велосипед El Camino Trigo ME 1226 - це продумане рішення для комфортних та приємних прогулянок з дитиною, яке поєднує в собі зручність управління, надійність конструкції та безліч корисних функцій, завдяки чому кожна поїздка стає легкою та безпечною як для малюка, так і для батьків.
Триколісний велосипед ME 1226 оснащений знімною регульованою по висоті батьківською ручкою, що дає можливість повністю контролювати рух на перших етапах, поворотне сидіння з регульованою спинкою та надійним ременем безпеки забезпечує правильну посадку та комфорт, а страхувальний бампер додатково захищає дитину від падіння.
Дитячий триколісний велосипед ME 1226 продуманий до дрібниць для максимальної зручності у використанні, адже знімна складна підніжка, швидкознімні педалі з функцією вільного ходу колеса та можливість трансформації у біговел роблять його універсальним рішенням на різні етапи розвитку дитини.
Характеристики триколісного велосипеда ME 1226:
- Тип велосипеда: колясочний
- Виробник: El Camino
- Матеріал рами: алюміній
- Кермо регулюється вище-нижче
- Тканина: одинарна, UPF+50, водовідштовхувальне просочення
- М'які колеса EVA
- Розмір коліс: переднє – 12 д., задні – 10 д.
- Колеса на підшипниках
- Гальмо: заднє, ножне
- Великий капюшон
- Капюшон з козирків та оглядовим віконцем
- Регульована батьківська ручка (знімна)
- Ручка має м'які фомові накладки
- На ручці сумочка-кишенька для дрібниць
- Поворотне сидіння, м'який чохол
- Нахил спинки регулюється
- Триточковий ремінь безпеки з м'якими накладками
- Бампер безпеки, ремінь-захист від сповзання
- Складна підніжка з нековзною поверхнею
- Максимальне навантаження – до 25 кг
- У комплекті: дощовик, підстаканник, рюкзак для дрібниць
- Розмір спального місця: довжина 56 см / ширина 27 см / глибина сидіння 24 см
- Розмір: 78х50x94 см
- Вага: 7 кг
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Батьківська ручка
Керувати самостійно велосипедом дитина зможе за допомогою керма
3 EVA колеса на підшипниках забезпечать м'який хід
Колір на вибір (натискай на фото для переходу):
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Весь каталог дитячих велосипедів ви можете подивитися, натиснувши ↓

Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Країна виробник | Китай |
| Задні гальма | Ножний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Колір | Сірий |
| Вага | 7 кг |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Ремені безпеки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 78 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 94 см |
| Дитячий велосипед триколісний | |
| Дитячий велосипед триколісний | Дитячий велосипед триколісний |
| Дитячий велосипед з ручкою | |
| Дитячий велосипед з ручкою | Дитячий велосипед з ручкою |
| Дитячий велосипед від 2 років | |
| Дитячий велосипед від 2 років | Дитячий велосипед від 2 років |
| Дитячий велосипед від 3 років | |
| Дитячий велосипед від 3 років | Дитячий велосипед від 3 років |
| Дитячий велосипед коляска | |
| Дитячий велосипед коляска | Дитячий велосипед коляска |
- Ціна: 4 399 ₴








