Каркасний басейн Avenli 17771EU 300х207х66 см прямокутний для всієї родини

5 820 ₴
- В наявності
- Код: 17771EU
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний басейн Avenli 17771EU 300х207х66 см прямокутний для всієї родини

Каркасний басейн Avenli (17771EU) може розміститися на невеликому газоні і стати прикрасою Вашого подвір'я, а також відмінним літнім часопроведенням для всієї родини. Основною особливістю його є зручність установки і простота у використанні.
Характеристики каркасного басейну Avenli (17771EU):
- Каркасний прямокутний сімейний басейн підходить для активного літнього відпочинку дітей і дорослих.
- Стінки басейну виконані з 3-х окремо незалежних шарів матеріалу, який фабрично з’єднаний в один щільний матеріал.
- Бассейн швидко і легко встановлюється без додаткових інструментів за 30-40 хвилин.
- Передбачений зливний клапан.
- Об'єм басейну: 3701 л.
- Розміри басейну: 300х207х66 см.
- Упаковка: картонна коробка.
В комплекті:
- Каркасний басейн.
- Фільтр-насос.
- Інструкція.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Надійний матеріал чаші — вона виготовлена з армованого ПВХ
Прекрасні розміри — можна купатися всією родиною.
Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Avenli |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 3701 л |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 207 см |
| Висота | 66 см |
| Стан | Новий |
| Каркасний басейн | |
| Каркасний басейн | Каркасний басейн |
| Каркасний басейн для дому | |
| Каркасний басейн для дому | Каркасний басейн для дому |
- Ціна: 5 820 ₴




