Дитяча прогулянкова коляска — книжка з регульованою спинкою CARRELLO Forza CRL-5535 Aero Blue Синій
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дитяча прогулянкова коляска — книжка з регульованою спинкою CARRELLO Forza CRL-5535 Aero Blue Синій»
Безплатна доставка по Україні
Дитяча прогулянкова коляска — книжка з регульованою спинкою CARRELLO Forza CRL-5535 Aero Blue Синій

Прогулянкова коляска Carrello Forza CRL-5535 - компактна прогулянковий візочок з автоматичним складанням і продуманою ергномікою. Безпеку в даній моделі забезпечують 5-точкові ремені безпеки з м'якими накладками та обмежувальний бампер. Спинка сидіння регулюється плавно за допомогою ремінного механізма.
Характеристики прогулянкової коляски Carrello Forza CRL-5535:
- Візок призначений для малюків від 6-ти місяців до 3-х років.
- Спинка сидіння плавно регулюється за допомогою ремінного механізма.
- 5-точкові ремені безпеки з м'якими накладками надійно утримають дитину на місці.
- Бампер поворотний.
- Капюшон-батискаф опускається майже до бампера.
- Підніжка регулюється, що збільшує спальне місце.
- Батьківська ручка не регулюється, висота 107 см.
- В задній частині кліматичне віконце.
- Чохол для ніжок входить до комплекту.
- Тип складання: "книжка".
- Складається однією рукою за допомогою кнопки на батьківській ручці.
- 4 колеса: передні та задні одинарні.
- Колеса виконані з EVA матеріалу.
- Передні поворотні колеса з можливістю фіксації.
- Центральне ножне гальмо.
- Всі колеса амортизовані.
- Кошик для покупок розташований в нижній частині коляски, максимальне навантаження 3 кг.
- Візок виготовлений з високоякісних матеріалів.
- Розмір в розкладеному вигляді (ШхДхВ): 49,5х90х107 см.
- Розмір сидіння: 36х88х22 см.
- Розмір в складеному вигляді: 49,5х27х66 см.
- Діаметр передніх коліс: 18 см.
- Діаметр задніх коліс: 20 см.
- Вага: 7 кг.
У комплекті:
- Прогулянкова коляска.
- Бампер.
- Кошик для покупок.
- Чохол для ніжок.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Спинка сидіння плавно регулюється за допомогою ремінного механізма
5-точкові ремені безпеки з м'якими накладками надійно утримають дитину на місці
Кошик для покупок розташований в нижній частині коляски, максимальне навантаження 3 кг
Колір на вибір (натискай на картинку для переходу):
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Весь каталог дитячих колясок ви можете подивитися, натиснувши ↓

Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Колір | Синій |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Ширина передньої і задньої осі | Різна |
| Система амортизації | Пружини |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Комплектація коляски | Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 49.5 см |
| Довжина | 90 см |
| Висота | 107 см |
| Вага | 7 кг |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 49 см |
| Довжина у складеному вигляді | 27 см |
| Висота в складеному вигляді | 66 см |
| Додаткові характеристики | |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Матеріал дна | Пластик |
| Дитяча коляска | |
| Дитяча коляска | Дитяча коляска |
| Коляска дитяча прогулянкова | |
| Коляска дитяча прогулянкова | Коляска дитяча прогулянкова |
| Прогулянкові коляски | |
| Прогулянкові коляски | Прогулянкові коляски |
- Ціна: 5 840 ₴













