Дитяча інерційна машинка Lexus LX 570 RS-42075 зі світловими та звуковими ефекатами

899 ₴
- В наявності
- Код: 183619
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Дитяча інерційна машинка
Lexus LX 570 RS-42075 зі світловими та звуковими ефекатами

Ця машинка від відомого українського бренду "Авто Експерт" подарує вашій дитині відчуття справжніх дорожніх пригод! Вона зачаровує своїм сучасним та продуманий дизайном і подарує відчуття драйву у кожній грі.
Гумові колеса з протекторним візерунком, опрацьований салон із пластику й деталізований металевий корпус надають моделі максимально реалістичного вигляду.
Задні колеса обладнані потужним інерційним механізмом, а натискання на підвіску активує звуковий ефект запалювання двигуна, стрімкого розгону і гальмування. Під час програвання звукових ефектів фари підсвічуються.
Особливості:
- розмір: 20х8х7.5 см;
- масштаб: 1:24;
- підсвічування фар;
- звукові ефекти;
- інерційний механізм;
- має рухливі елементи;
- гумові шини;
- підсвічування та звукові ефекти працюють від батарейок, які входять до комплекту;
- виготовлено з якісного та міцного металопластику;
- сучасний дизайн.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог дитячих радіокерованих іграшок ви можете подивитися, натиснувши ↓

Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Металопластик |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Колір корпусу | Білий |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| машинка на радіоуправлінні | |
| машинка на радіоуправлінні | машинка на радіоуправлінні |
- Ціна: 899 ₴











