Дитячий електро мотоцикл на акумуляторі JOY KT-60555 для дітей 3-8 років Червоний

3 499 ₴
- В наявності
- Код: 177335
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Дитячий електро мотоцикл на акумуляторі JOY KT-60555 для дітей 3-8 років Червоний

Дитячий мотоцикл JOY KT-60555 м'яке сидіння — створений справжнього спортивного мотоцикла, для більшої стійкості й безпеки дитини під час їзди, крім двох основних коліс, ця модель обладнана ще й додатковими страхувальними коліщатками.
Дитячий мотоцикл JOY KT-60555 має якісні EVA-колеса, з якими їзда стає м'якшою та комфортнішою, байк може похвалитися зручним шкіряним сидінням, а на кермі він має декоративні дзеркала.
Дитячий мотоцикл JOY KT-60555 стане чудовим придбанням для дитини, їзда на такому мотоциклі принесе малюкові масу позитивних емоцій і вражень, ця модель обладнана магнітолою, що дає можливість слухати під час їзди улюблену музику
Особливості дитячого мотоцикла JOY KT-60555:
- для дітей від 2 до 7 років;
- максимальне навантаження 30 кг;
- мотор 35W;
- акумулятора 2*6V4Ah;
- музична панель;
- світлові ефекти LED;
- шкіряне сидіння;
- дзеркала заднього огляду;
- задні бічні колеса.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Музична панель
Управління здійснюється за допомогою керма
Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари
Колір на вибір (натискай на картинку для переходу):
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Червоний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Зарядний пристрій | Так |
| Дитячий електро-мотоцикл | |
| Дитячий електро-мотоцикл | Дитячий електро-мотоцикл |
| Мотоцикл для дітей | |
| Мотоцикл для дітей | Мотоцикл для дітей |
- Ціна: 3 499 ₴





