Дитячий біговел велобіг на нейлоновій рамі 12 дюймів Prof1 Kids MBB 1057 Білий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий біговел велобіг на нейлоновій рамі 12 дюймів Prof1 Kids MBB 1057 Білий

Біговел Prof1 Kids MBB 1057 є чудовим транспортом, який навчає дитину тримати рівновагу і готує її для впевненої їзди на двоколісному велосипеді. Рама біговела виготовлена з нейлону. Він обладнаний зручним сидінням і поліуретановими колесами.
Характеристики біговела Prof1 Kids MBB 1057:
- Дитина приводить у рух біговел відштовхуючись ногами від землі.
- Рама біговела виготовлена з нейлону.
- Рама складана.
- Біговел оснащений кермом з ергономічними рукоятками.
- Сидіння з еко-шкіри.
- Сидіння регулюються по висоті від 35 до 40 см.
- 2 колеса виконані з поліуретану.
- Діаметр колеса: 12 дюймів (30 см).
- Підсвічування корпусу працює від 3хАА батарейок (в комплект не входять).
- Кнопка перемикання режимів підсвічування.
- Розмір (ДхШхВ): 90х38х51 см.
- Вага: 3,9 кг.
- Розмір в упаковці: 50х16х49 см.
- Вага в упаковці: 4,7 кг.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Міцна та легка нейлонова рама
Сидіння з регульованням по висоті.
Ручки обладнані м'якими гумовими грипсами
Колір на вибір (натискай на картинку для переходу):
Весь каталог дитячих біговелів ви можете подивитися, натиснувши ↓

Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Нейлон |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Білий |
| Надувні колеса | Так |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 38 см |
| Висота | 51 см |
| Вага | 3.9 кг |
| Стан | Новий |
| Дитячий беговел | |
| Дитячий беговел | Дитячий беговел |
| Велобіг від дитячий | |
| Велобіг від дитячий | Велобіг від дитячий |
- Ціна: 2 099 ₴




