Ляльковий будиночок великий із меблями MD 2675 4 поверховий будиночок для ляльок з аксесуарами
Ляльковий будиночок великий із меблями MD 2675 4 поверховий будиночок для ляльок з аксесуарами

Ляльковий будиночок Bambi MD 2675 з меблями та аксесуарами приведе в захват Вашу дитину!
Дерев'яний ляльковий будиночок Bambi MD 2675 складається з 4-х поверхів з облаштованими кімнатами. Малятко може самостійно встановлювати іграшкові меблі, розселяти лялечок і прикрашати кімнати.
Гра з ляльками розвиває фантазію маленької дівчинки і найкраще готує її до ролі майбутньої мами та господині. Граючи, дитина висловлює свої почуття, які часом приховані від очей батьків, свої потреби, своє ставлення до тієї чи іншої життєвої ситуації.
Гарний дизайн, яскраві кольори та висока якість матеріалів, дозволить ляльковому будиночку Bambi MD 2675 залишатися улюбленою іграшкою вашої дівчинки!
Характеристики дитячого будиночка MD 2675:
- Вік : з 3 років
- Матеріал : дерево
- Конструкція : 4 поверху, 7 кімнат
- Комплектація : будиночок, іграшкові меблі
- Виробник : Bambi
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Аксесуари |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 1105 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 1240 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Bambi |
| Ляльковий будиночок | |
| Ляльковий будиночок | Ляльковий будиночок |
| Дитячий будиночок з меблями | |
| Дитячий будиночок з меблями | Дитячий будиночок з меблями |
- Ціна: 8 560 ₴





