Пожежна машина на радіокеруванні Moka 2075 підсвітка звуки 1:16
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пожежна машина на радіокеруванні Moka 2075 підсвітка звуки 1:16

Ця радіокерована пожежна машина — справжній помічник для маленького рятувальника. Завдяки рухомій підіймальній драбині, дитина зможе придумати безліч рятувальних місій і операцій.
Машина обладнана потужними світловими та звуковими ефектами, що додають реалістичності в гру. Зручний розмір і легкість у використанні дадуть змогу дитині комфортно гратися й голити іграшку із собою куди завгодно!
Особливості:
- розмір машинки: 30х11х15 см;
- виготовлена як пожежна машина;
- має підсвітку;
- відтворює звуки, характерні для цього спецтехніки;
- гумові шини;
- пульт керування 40 MHZ працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не додано);
- машинка працює від акумулятора 3.7V, який разом із кабелем USB доданий до комплекту;
- рухома та висувна драбина;
- руху: вперед/назад, ліворуч/праворуч;
- масштаб 1:16;
- машинка виготовлена з якісного та безпечного пластику.
| Основні | |
|---|---|
| Тип моделі | Пожежна машина |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Виробник | MHZ |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 150 мм |
| машинка на радіоуправлінні | |
| машинка на радіоуправлінні | машинка на радіоуправлінні |
| Пожарка на радіоуправлінні | |
| Пожарка на радіоуправлінні | Пожарка на радіоуправлінні |
- Ціна: 951 ₴












