Дитячий триколісний самокат біговел із сидінням складаний iTrike JR 3-026-C-P 5в1 для дітей від 1 року Рожевий
Дитячий триколісний самокат біговел із сидінням складаний iTrike JR 3-026-C-P 5в1 для дітей від 1 року Рожевий

Дитячий самокат 5 в 1 iTrike MAXI JR3-026-CP — являє собою стильну, зручну та функціональну модель, яка здатна трансформуватися в міру дорослішання малюка та може виконувати функції дитячої каталки, самоката та біговела.
Дитячий самокат 5 в 1 iTrike MAXI JR3-026-CP виготовлений із якісних і надійних матеріалів, гарну стійкість забезпечують три колеса з ПВХ, ця модель обладнана знімним сидінням зі спинкою, батьки зможуть катати малюка за допомогою батьківської ручки.
Дитячий самокат 5 в 1 iTrike MAXI JR3-026-CP зможе забезпечити дитині веселе та цікаве проведення часу, висота керма в цій моделі може регулюватися під зріст дитини, такий самокат стане чудовим подарунком для вашого малюка.
Характеристики:
- Функции: самоката, беговела и каталки
- 5 в 1: ця модель розрахована на 5 вікових груп
- Колеса — 3 шт.
- Матеріал коліс — ПВХ
- Діаметр передніх коліс — 12 см
- Діаметр заднього колеса — 10 см
- Батьківська ручка (знімна)
- Висота керма регулюється під зріст дитини — 66-75 см
- Сидіння зі спинкою (знімне)
- Матеріал: сталь, пластмаса
Переваги моделі:
Конструкція самоката складається з трьох коліс: два попереду, одне ззаду
Трансформация самоката в беговел
Стійка та надійна конструкція
Доступні кольори (жми на фото для переходу)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 75.5 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Самокат | |
| Самокат | Самокат |
| Самокат для дітей | |
| Самокат для дітей | Самокат для дітей |
| Самокат триколісний | |
| Самокат триколісний | Самокат триколісний |
| Самокат беговел | |
| Самокат беговел 3 в 1 | Самокат беговел 5 в 1 |
- Ціна: 1 043 ₴









