Надувний двоспальний матрац Bestway 6713M велюровий 191х137х25 см

999 ₴
- В наявності
- Код: 6713M
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний двоспальний матрац Bestway 6713M велюровий 191х137х25 см
Характеристики:
- Розмір надутий: 191 х 137 х 25 см
- На 2 особи
- Максимальна вантажність: 300 кг
- Виготовлений із міцного 3-шарового матеріалу
- Ідеально підходить для внутрішнього та зовнішнього використання

Весь каталог надувних щільностей ви можете подивитися тут
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте телефонами:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Колір | Зелений |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Висота | 250 мм |
| Надувне ліжко | |
| Надувне ліжко | Надувне ліжко |
| Надувний матрац | |
| Надувний матрац | Надувний матрац |
| Матрац надувний двомісний | |
| Матрац надувний двомісний | Матрац надувний двомісний |
- Ціна: 999 ₴




