Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий круглий надувний басейн Bestway 57326 152х38 см
Яскравий круглий наливний басейн із надувним кільцем і іграшкою для дітей. Надійний безпечний стійкий басейн із ненадувним дном встановлюється на будь-якому рівному місці у дворі, саду або в кімнаті. У приміщенні може використовуватися цілий рік.

Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: вініл
- Діаметр: 152 см
- Висота борту: 38 см
- Об'єм: 211 л
- Розмір в упаковці 35х33х7,5 см
- Вага з упаковкою: 1,96 кг

Переваги моделі:
Компактні розміри можна встановити де завгодно
Легко накачується за допомогою насоса
М'які, широкі надувні борти дадуть змогу дітям грати на них
Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 211 л |
| Діаметр | 152 см |
| Висота | 38 см |
| Вага | 1.96 кг |
| Стан | Новий |
| Надувний басейн | |
| Надувний басейн | Надувний басейн |
| Сімейний надувний басейн | |
| Сімейний надувний басейн | Сімейний надувний басейн |
| Сімейний басейн | |
| Сімейний басейн | Сімейний басейн |
- Ціна: 1 314 ₴







