Дитячий квадратний надувний басейн Intex 57471 (159х159х50 см)

1 250 ₴
- В наявності
- Код: 57471
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий квадратний надувний басейн Intex 57471 (159х159х50 см)
Призначений для купання та ігор малюків віком від 3 роки. Обладнаний трьома повітряними камерами з подвійними клапанами. Насос для басейну купується окремо.

Характеристики:
- Довжина — 159 см, ширина — 159 см, висота — 50 см
- Товщина вінілу — 0.3 мм
- Об'єм — 424 л (у разі заповнення 80%)
- Зливний клапан
- У коробці

Переваги моделі:
Доповніть ландшафт ділянки, прикрасьте інтер'єр розважального закладу;
Великі широкі стінки забезпечують комфортне купання з максимальним ступенем безпеки.
Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 424 л |
| Висота | 50 см |
| Виробник | Intex |
| Колір | Білий |
| Довжина | 159 см |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 159 см |
| Стан | Новий |
| Надувний басейн | |
| Надувний басейн | Надувний басейн |
| Сімейний надувний басейн | |
| Сімейний надувний басейн | Сімейний надувний басейн |
| Сімейний басейн | |
| Сімейний басейн | Сімейний басейн |
- Ціна: 1 250 ₴







