Дитяча машинка конструктор джип на радіокеруванні 701901 388 деталей

1 399 ₴
- В наявності
- Код: 701901
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Дитяча машинка конструктор джип на радіокеруванні 701901 388 деталей
Конструктор Машина 701901 буде гарним подарунком для малюка. З деталей можна зібрати гарний виріб. Виготовлений із якісного пластику.

Характеристики моделі:
- Тип: конструктор
- Матеріал: пластик
- Вік: від 6 років
- Тип керування: радіокерування
- Тип живлення: акумулятор
- USB зарядний
- Розмір: 20.5 см
- Кількість деталей: 388
- Кількість дизайнів: 1
- Розмір упаковки: 56х37,5х8 см
Весь каталог конструктори ви можете подивитися натиснувши ↓
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ У НАС:
- ШВИДКА ДОСТАВКА у Ваше місто Новою Поштою (1-2 дні);
- МИ НЕ ВИМАГАЄМО ПЕРЕДОПЛАТИ! Оплата проводиться під час отримання й огляду товару на пошті!
- РЕАЛЬНІ ФОТОГРАФІЇ.
- МИ ВІДКРИТИ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ та з радістю відповімо на всі ваші запитання
— ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН товару упродовж 14 днів.

Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Кількість деталей | 388 шт. |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Тематика | Транспорт |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 375 мм |
| Довжина упаковки | 560 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Дитяча машинка конструктор | |
| Дитяча машинка конструктор | Дитяча машинка конструктор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість деталей До | 388 |
- Ціна: 1 399 ₴



