Квадроцикл електричний з мотором 1000 W Profi HB-EATV1000N-19 карбоновий для дітей від 5 років

18 999 ₴
- В наявності
- Код: HB-EATV1000N-19
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Квадроцикл електричний з мотором 1000 W Profi HB-EATV1000N-19 V3 карбоновий для дітей від 5 років
Дитячий квадроцикл HB-EATV1000N-19 , на акумуляторі, зелений камуфляж — обладнаний переднім і заднім металевим багажником, під час їзди в нього світяться фари, квадроцикл має надійні та безвідмовні гальма, які допоможуть зробити їзду максимально безпечною. Дитячий квадроцикл Profi HB-EATV1000N-19 базується на великих надувних колесах, спереду та ззаду є амортизатори, що робить їзду комфортною навіть на бездоріжжі, цей квадроцикл стане чудовим придбанням для вашої дитини, він обладнаний усім необхідним для комфортної та цікавої їзди.
Квадроцикл обладнаний трьома акумуляторами та мотором потужністю 1000W. Ця модель являє собою великий і потужний квадроцикл, що поєднує в собі високу якість, надійність і функціональність, рама квадроцикла виготовлена з металу, а корпус із високоміцного пластику, що дає змогу витримувати великі навантаження.

Технічні характеристики:
- вік дітей від 5 до 10 років;
- заводиться з ключа;
- амортизатори;
- потужний мотор 1000W;
- привод задній — ланцюг;
- 2 швидкості вперед (є обмежувач — ключ вставляється збоку), реверс;
- 3 x 12V / 12A cвинцево-кислотні акумуляторні батареї. Закритого типу AGM тягові;
- розвиває швидкість до 25 км/год за допомогою ручки газу;
- максимальне навантаження до 65 кг;
- термін життя акумулятора ~350-400 циклів;
- дискові гальма;
- подолання підйому: до 20%;
- колеса надувні з протекторами, що забезпечує чудову прохідність;
- задній привод — тягова вісь;
- багажник ззаду та спереду;
- перемикач швидкостей;
- залізна рама забезпечує максимальну стійкість на високій швидкості;
- якісний пластик — поліпропілен, ударостійкий.

Переваги моделі:
Три амортизатори: два передні та один задній (з регулюванням жорсткості)

Надувні гумові колеса з протекторами

Світяться передні фари та задня фара, кнопка вмик./вимк. світла, звук, сигнал на кермі

Колір на вибір: (натискай на картинку для переходу):
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Весь каталог дитячих електромобілів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте телефонами:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 65 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Амортизатор, Ключ запалювання, Передні фари, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал коліс | Гума |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Подолання підйому, max | 20 град. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 74 см |
| Діаметр передніх коліс | 310 мм |
| Діаметр задніх коліс | 310 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Кількість акумуляторів | 3 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Дитячий квадроцикл | |
| Квадроцикл для підлітків | Квадроцикл для підлітків |
| Дитячий квадроцикл | Дитячий квадроцикл |
| Квадроцикл для підлітків | |
| Квадроцикл для підлітків | Квадроцикл для підлітків |
- Ціна: 18 999 ₴
















