Квадроцикл електричний з мотором 1000 W Profi HB-EATV1000N-19 V3 жовтий камуфляж для дітей від 5 років

18 999 ₴
- В наявності
- Код: HB-EATV800N-13 (MP3) V3
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Квадроцикл електричний з мотором 1000 W Profi HB-EATV1000N-19 V3 жовтий камуфляж для дітей від 5 років
Дитячий квадроцикл HB-EATV1000N-19 на акумуляторі, — обладнаний переднім і заднім металевим багажником, під час їзди в нього світяться фари, квадроцикл має надійні та безвідмовні гальма, які допоможуть зробити їзду максимально безпечною. Квадроцикл базується на великих надувних колесах, спереду та ззаду є амортизатори, що робить їзду комфортною навіть на бездоріжжі, цей квадроцикл стане чудовим придбанням для вашої дитини, він обладнаний усім необхідним для комфортної та цікавої їзди.
Дитячий квадроцикл Profi HB-EATV1000N-19 обладнаний трьома акумуляторами та мотором потужністю 1000W. Ця модель являє собою великий і потужний квадроцикл, що поєднує в собі високу якість, надійність і функціональність, рама квадроцикла виготовлена з металу, а корпус із високоміцного пластику, що дає змогу витримувати великі навантаження.

Технічні характеристики:
- вік дітей від 5 до 10 років;
- заводиться з ключа;
- амортизатори;
- потужний мотор 1000W;
- привод задній — ланцюг;
- 2 швидкості вперед (є обмежувач — ключ вставляється збоку), реверс;
- 3 x 12V / 12A cвинцево-кислотні акумуляторні батареї. Закритого типу AGM тягові;
- розвиває швидкість до 25 км/год за допомогою ручки газу;
- максимальне навантаження до 65 кг;
- термін життя акумулятора ~350-400 циклів;
- дискові гальма;
- подолання підйому: до 20%;
- колеса прогумовані з протекторами, що забезпечує чудову прохідність;
- задній привод — тягова вісь;
- багажник ззаду та спереду;
- перемикач швидкостей;
- залізна рама забезпечує максимальну стійкість на високій швидкості;
- якісний пластик — поліпропілен, ударостійкий.

Переваги моделі:
Три амортизатори: два передні та один задній (з регулюванням жорсткості)

Надувні гумові колеса з протекторами

Світяться передні фари та задня фара, кнопка вмик./вимк. світла, звук, сигнал на кермі

В наявності кольори (тисни на картинку для переходу):
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Весь каталог дитячих електромобілів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте телефонами:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 65 кг |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Амортизатор, Світлові ефекти, Передні фари, Ключ запалювання, Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал коліс | Гума |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 74 см |
| Діаметр передніх коліс | 310 мм |
| Діаметр задніх коліс | 310 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Кількість акумуляторів | 3 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Дитячий квадроцикл | |
| Квадроцикл для підлітків | Квадроцикл для підлітків |
| Дитячий квадроцикл | Дитячий квадроцикл |
| Квадроцикл для підлітків | |
| Квадроцикл для підлітків | Квадроцикл для підлітків |
- Ціна: 18 999 ₴



















